TULE ISE JÄRELE

Valige ostu sooritamisel menüüst soovitud ladu (valik Tulen ise järele). Vastavalt laole kuvatakse kättesaamise aadress.

Teeme koostööd erinevate tootjatega, seetõttu asuvad meie jaotuskeskused üle Eesti erinevates asukohtadest. Laod asuvad Eesti suuremates linnades: Tallinnas (Männiku), Tartus (Ringtee), Pärnus, Rakveres. Täpsustame toote saadavuse laos e-maili teel koheselt pärast ostu sooritamist.

Kõik ehituspood.eu vahendatud tooted on üldjuhul kõikides ladudes saadaval kui toote juures ei ole märgitud teisiti. Juhul kui toode on mõnest laost otsa lõppenud, siis tarnitakse toode soovitud lattu 1-5 tööpäeva jooksul. Sellest teavitame kohe pärast tellimuse kättesaamist.

NB! Kuna tegemist on logistiliste ladudega, siis kohapeal ostu sooritada ei saa. Seal ootavad ainult valmistellimused pakituna kui olete oma tellimuse eelnevalt vormistanud ja selle eest tasunud.

TASUTA TRANSPORT

Tasuta transport kehtib toodetele, millel on e-poes toote juures vastav info märgitud (näiteks aiamajad, aiapaviljonid jms tooted).

PAKIAUTOMAAT JA KULLERTEENUS

Ostetud toode saadetakse teie poolt valitud SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati või muul tootel märgitud viisil (suuremate toodete puhul kasutatakse DPD või kullerteenust), Läti ja Leedu tootjate tooted saadetakse peamiselt Teie elukohajärgsesse postkontorisse. Tarnevalik tehakse ostu kinnitamisel toote põhiselt.

Saatmiskulu:

  • Omniva / Smartposti pakiautomaati 1,99€
  • Postkontorisse (rahvusvaheline saadetis) TASUTA
  • DPD kulleriga 4.90€-39,90€

Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaati ning seepeale avaneb kapp kus on teile saadetud pakk. Pakile on võimalik järgi minna 7 tööpäeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Paki saatmisel kulleriga võtab kuller Teiega eelnevalt ühendust ning saate täpsustada Teile sobiva aja paki üleandmiseks.

Vaata siit pakiautomaatide asukohti ja täitmise kella-aegasid