In: Tee ise

Viimased mõnusad suvised nädalavahetused on jäänud. Mida veel sõpradega koos ette võtta? Tegelikult saab fantaasial lennata lasta ning mõelda kõiksugu põnevaid mänge välja. Kui ideed on otsas, siis võib puitmaterjalist ise midagi meisterdada ja tunda ise tehtud mängutarvikutest rõõmu. Siin on üks suurepärane idee teha ise suurte klotsidega puidust Jenga mäng, mida katsetasid USA noored ühel oma koosviibimisel. Jenga mängutarvikud saad kasvõi koos sõpradega valmis meisterdada ja siis mängurõõmu nautida.

[trx_br clear=”none”]
SUUR JENGA

Soovid mänguelamust, mis sisaldab sõpru, oskuseid, põnevust, naeru ja võib-olla ka veidi õnne? Klassikaline Jenga on lihtne mäng, mida saab mängida ükskõik millal, kus ja kuidas. Võta tornist 1 klots ja aseta see ülemisele reale. Ole klotside eemaldamisel kaval, et torn Sinu käigu ajal laiali ei kukuks.

Nüüd on võimalik Jenga mäng vahvamaks teha, haarata sõbrad mängu ning mängida seda ka suuremate klotsidega. Tee ise hööveldatud puitmaterjalist klotsid valmis, värvi otsad ja asu mängima. Kõik, mida sa selle mängu jaoks vajad on 4 hööveldatud prussi. Täpsema mõõdu teadmiseks arvuta väja, kui laiad lauad Sul on ning vaata, et kõik klotsid tuleksid ühe pikkusega, kattes ka laiuses olevad lauad. Lisaks võid saetud otsad katta värvilise puidvärviga, mis teeb mängu lõbusamaks.

[trx_br clear=”none”]
[trx_image url=”5366″ align=”none”]
[trx_image url=”5368″ align=”none”]
[trx_br clear=”none”]
[trx_image url=”5414″ align=”none”]
[trx_br]

seltskonnamäng junga puidust

Suur Jenga seltskonnamäng puidust3

LEIA JENGA MÄNG E-POEST

[trx_br clear=”none”]