skandinaavia stiil puitmaterjal ehituspood

Skandinaavia stiil on leviv trend üle maailma, samuti Eestis. Kajastame oma kodublogis erinevaid näiteid skandinaavia stiilist, sest meie lugejad imetlevad palju põhjamaa interjööri. Siin on kaunis näide kaunist kodust hoopiski Austraaliast, Sydnest. Kodu omanik on disainer Frag Woodall, kes leidis inspiratsiooni Skandinaavia suvekodudest. See 80m2 kõrgete lagede ja suurte akendega korter oli just see, mida noored oma koduks otsisid ja sellest kauni kodu kujundasid. 

Interjööri iseloomustavad puhtad ja selged toonid ning erinevat värvi viimistletud puitmaterjal. Valged seinad, valge puitpõrand, mustad sisustusdetailid, naturaalset tooni puitseinad loovad hubase ja looduslähedase kodu. Pastelsed ja värvilised pisidetailid lisavad kontrasti sisustuses, ent valge domineerib selles kodus tugevalt. 

skandinaavia stiil puitmaterjal ehituspood

skandinaavia stiil puitmaterjal ehituspood

skandinaavia stiil puitmaterjal ehituspood skandinaavia stiil puitmaterjal ehituspood skandinaavia stiil puitmaterjal ehituspood skandinaavia stiil puitmaterjal ehituspood skandinaavia stiil puitmaterjal ehituspood skandinaavia stiil puitmaterjal ehituspood skandinaavia stiil puitmaterjal ehituspood

Allikas: unduetre-ilaria.com

[trx_line style=”solid” align=”none”]

LEIA SOBIVAD PUITMATERJALID E-POEST

[trx_br clear=”none”]

Höövellaud 18X120MM

Alates: 9.00

Höövellaud 18X145MM

Alates: 11.75

Höövellaud 18X170MM

Alates: 4.00

Höövellaud 18X45MM

Alates: 3.20