SAUNA SATU

9.10

Kauba saab kätte meie koostööpartnerite ladudest Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Rakveres.

Valiku saab teha ostukorvis

SAUNA SATU

  • Plaatide mõõtmed: 600x1200mm
  • Paksus: 30mm
  • Soojusjuhtivus: λD 0,023 W/mK
  • Tootja: Kingspan
  • Punnsulus: Täissulund kõigil külgedel
  • Pinnakate: Alumiiniumpaber plaadi mõlemal küljel.

Muretud saunaskäigud

SPU Sauna-Satu sobib sauna seinte ja lae ning niiskete ruumide laepindade isoleerimiseks. Isolatsiooniplaate võib kasutada muudeski ruumides tarindisisese isolatsioonikihina koos laudvoodriga. SPU Sauna-Satu sobib ühtviisi hästi kasutamiseks nii ehitamisel kui ka renoveerimisel.

Ruumisäästlik ja efektiivne lahendus

Tänu suurepärasele soojusisolatsioonivõimele on SPU Sauna-Satu tarvilik paksus näiteks kivivillaga võrreldes poole väiksem. Näiteks kiviseina paigaldamisel annab SPU Sauna-Satu leiliruumi juurde peaaegu 10 cm lisapinda. Isolatsiooniplaadi alumiiniumpind peegeldab osa soojuskiirgusest tagasi, parandades nii tarindi soojusisolatsioonivõimet.

Lihtne ja kiire

SPU Sauna-Satu isolatsiooniplaate on lihtne töödelda ja kinnitada. Plaate saab lõigata, freesida, puurida ja naelutada. Isolatsiooniplaadid on varustatud täissulundiga kõigil külgedel, mistõttu isolatsioonikihi kokkupanek käib kiirelt ja kindlalt. Kergeid plaate on lihtne käsitseda ka kitsastes ruumides. SPU Sauna-Satu sobib ühtviisi hästi kasutamiseks nii kivi- kui ka puittarindite korral.

Kaitseb tarindeid

SPU Sauna-Satu pakub kaitset hallituskahjustuste eest, sest isolatsioonimaterjali struktuur hoiab ära niiskuse kandumise seina- ja laetarinditesse. Täieliku hermeetilisuse tagamiseks kasutatakse plaatide jätkukohtades ning läbiviikudes vuugivahtu ja alumiiniumteipi.

Vastupidav ja ohutu

SPU Sauna-Satu ei vetti ega tõmbu kokku, ei pehki ega hallita. Materjal talub suurepäraselt sauna kuuma ja niisket keskkonda. SPU Sauna-Satu muudab tarindi nii soojus- kui ka niiskustehniliselt õigel viisil õhukindlaks, mistõttu saun soojeneb ohutult ja energiasäästlikult. SPU Sauna-Satu talub pidevat +100 oC temperatuuri.

Kasutuskohad

Seinad ja ripplaetarindid saunas ja duširuumis ning muude ruumide seina- ja laetarindid koos laudvoodriga.

Video: SPU Sauna-Satu paigaldamine 1 osa.

Video: SPU Sauna-Satu paigaldamine 2 osa.

Lisainfo

Mõõtmed 1200 × 600 × 30 mm