TERRASSI ALUSPOST SOLIDOR PV8/11CP PEALISPLAADIGA 80-110MM

4.59

 

  • Tarneaeg 2-3 tööpäeva.
  • SAATMINE (kulleriga) 4,90€.

TERRASSI ALUSPOST PV8/11CP+

Solidor terrassijalgade süsteemid on reguleeritava kõrgusega plastmaterjalist tugielemendid terrassiehituses või tõstetud põrandates, võimaldades endale toetada erinevaid konstruktsioonitüüpe, puitkarkassil terrasse või plaatpõrandaid.

TOOTEKIRJELDUS
Jalgade kõrgusvahemik 30mm kuni 1000mm.
Jalgade koorumustaluvus kuni 800kg.
UV kindel plastmaterjal.
Erinevad jala pealisplaadid sobituvad erinevate peale asetatavate konstruktsioonidega (puitlaagid, plaadid, terasrestid jne).
Võimalus on kasutada SOL-A-STICK elementi, mis võimaldab terrassi pealispinnas vältida kinnituskruve.

PAIGALDUS
Johtuvalt pinnase tüübist tuleb terrassijala alusplaadi alla teha tugev põhi. Tuleb tagada, et jala aluspind oluliselt ei liiguks ja ei oleks külmakerkimise aldis. Selleks võib sobida tihendatud killustikalus või maasse kaevatud ehitusplokk.

Kinnita CP alusplaadid prussile tulevase terrassi jalgade sammuga, selliselt, et oleks tagatud prussi kandevõime. Aseta pruss aluspinnale valmis pandud otsmistele terrassijalgadele. Seejärel kontrolli loodsust vaaderpassiga ja vajadusel reguleeri paika otsmiste terrassijalgade kõrgus. Lisa ja loodi paika keskmised terrassijalad. Veendu, et nad oleksid tugevasti vastu aluspinda ja kinnita ka need prussil olevatele alusplaatidele. Kui kandvad prusside liinid on paigas, alusta pealislaudise paigaldusega.

Tutvustusvideo

You may also like
Terrassilaud 28x120mm rohelineTerrasilaud 28x120mm roheline
teTerrassilaud 28x95mm pruunTerrassilaud 28x145mm pruun

TERRASSIKRUVI

Alates: 8.08