Höövellaud 18X170MM

Alates: 4.00

Höövellaud ehk hööveldatud laud 18X170MM. Suures osas on puiduliik kuusk (vahel ka mänd). Niiskussisaldus kuni 18%. Höövellauda kasutatakse ehituses – tuulekastid, karkassielemendid, aluslatid, nähtavad talad, aia ehitus, talad, roovitus ja puitsõrestik ning lattideks ja vooderduseks.

Kaitske puitmaterjali sademete, intensiivse päikese, määrdumise ja maapinna niiskuse eest nii hoidmise kui ka ehitamise ajal. Ladustage puitmaterjal õhuliselt ja kindlustage, et presendi või muu katte alla ei jääks niiskust. Siseruumides kasutatav puit peab olema kuiv ja hästi isoleeritud sellega kokkupuutuva materjali niiskuse eest. Katke karkass ja kaitske sademete eest võimalikult ruttu peale selle püstitamist.

Nelikant höövelpuit on kõigist neljast küljest hööveldatud puitmaterjal.
Höövelpuidu toormeks olev kvaliteetne kuuse – või männipuit on läbinud hoolika optilise kontrolli. Tööstuslikult kuivatatud höövelpuidust toote pinnatöötlus on kõrge kvaliteediga.

Puitmaterjali hööveldamisega saavutatakse puidu soovitud profiil, pinna siledus ja mõõtmete täpsus. Hööveldatava puidu niiskusaste tohib olla maksimaalselt 17…19%.

Lisainfo

Mõõtmed pole saadaval
You may also like

Höövellaud 18X70MM

Alates: 3.10

Höövellaud 18X95MM

Alates: 6.85

Höövellaud 18X45MM

Alates: 3.20