Plastik terrassilaud 25x160x3000mm harjatud pruun

32.94

 

  • Tarneaeg 2-5 päeva.
  • SAATMINE (kulleriga) 24,90€

Plastik terrassilaud 25x160x3000mm harjatud pruun

Puitplastik terrassilauad on õige valik kui soovid murevaba õuepõrandat. Puit-plastik on loodussõbralik taaskasutatud materjal, mis koosneb puidu ja plastiku segust.
Puit-plastik ei vaja lisahooldust õlide ja puidukaitsevahendite näol. Koostises olev plastik ei ima vett ja kaitseb lauda välistingimuste ning kahjurite eest. Puit annab materjalile pehmuse, soojuse ja libisemiskindluse.

  • Mõõdud: 25x160x3000mm
  • Materjal: Uue põlvkonna Gamrati WPC terrassilaudade puitplastik-mass on ümbritsetud PVC kihiga
  • Värv: tumehall

Puitplastik terrassilauad koguvad üha enam populaarsust ning on ideaalne lahendus mugavust hindavale koduomanikule, kuna ei vaja regulaarset hooldust ning säilivad kaunina aastakümneid. Vastupidavad puitplastikust terrassilauad sobivad ka korrusmajade rõdude põrandatele, kasvuhoonete käiguteede ehitamiseks, laste liivakastide äärteks (pinnuvaba!) ning kompostikastide ehitamiseks. Uue põlvkonna Gamrati WPC terrassilaudade puitplastik-mass on ümbritsetud PVC kihiga, mis muudab lauad jalasõbralikuks, libisemiskindlaks ning pinnuvabaks. Oluline eelis puidust terrassilaudade kõrval on pea olematu hooldusvajadus ning ilmastikukindlus – päiksekiirgus, vihm ja miinuskraadid ei muuda terrassilaua värvust. Innovaatiline kahekihiline pressimistehnoloogia pärsib temperatuuri muutumisel materjali paisumist ja kahanemist ca 4-5 korda, mis muudab terrassilauad 99% mõõdus püsivaks. Lisaks hülgavad Gamrati WPC terrassilauad vett ja mustust ning praktiliselt ei märgu.

Loe terrassi ehitusest blogist: millega peaksid arvestama ja kuidas ehitada terrassi.

Loe blogipostitust: puitplastikust terrassilaudade maailmas toimub revolutsioon.

Paigaldusvideo

Lisainfo

Mõõtmed 3000 × 160 × 25 mm
Värv

pruun