Puhastusvahend Timberex õli- ja vahaeemaldaja 1L

71.88

 

  • Taara: 1 liiter
  • Tarneaeg 2-3 päeva.
  • SAATMINE (kulleriga) 4,90€

Otsas

Puhastusvahend Timberex õli- ja vahaeemaldaja 1L

TIMBEREX Oil & Wax Remover pakub alternatiivi lihvimisele, eemaldades puitu kahjustamata õlid ja vahad keemiliselt. Tootele vett lisades saab vastavalt vajadusele toote tugevust reguleerida.

Ettevalmistus

Puhastada pind tolmuimejaga ja kergelt niiske lapiga, seejärel lasta kuivada.

Kasutamine

Soovitatav on alguses kasutada väikese ala peal on veenduda, et saavutatakse soovitud tulemus. Võib lahjendada kuni 50% külma veega ning lahjendatud segu ei tohiks seista kauem kui 1tund enne kasutamist. Lahjendatud segu võib kasutada ka tugevaks puhastuseks. Tee valmis seguga proov väikesel alal. Kui lahus võtab soovitust vähem õlivaha maha, siis lisa kontsentraati. Tööta korraga väiksel alal – kuni 10m2.

  1. Kanda toode riide või mopiga pinnale. Oodata 5-10 minutit.
  2. Poleerida pind ettevaatlikult punane poleerimispadi, et eemaldada õli- ja vahajäägid. Vajadusel võib kasutada pruuni poleerimispatja, kui õli ja vaha on väga palju
  3. Ülejäägid eemaldada riide või mopiga
  4. Pind 2 korda üle pesta vee ja Timberex Bio-C Cleaner tootega ning seejärel lapiga kuivatada Ekstreemsetel juhtudel võib kõiki neid punkte korrata, et saavutada soovitud tulemus. Enne uue laki- või vahakihi peale panekut peaks vähemalt 12 tundi ootama.

Kulu

Kulu sõltub põranda pinnaviimistlusest ning sellest millist lõpptulemust soovitakse, kuid üldiselt saab 50m2 põrandalt õlivaha eemaldada 3-5L Timerex Oil&Wax Remover’iga.

Ohutuslaused

R10- Tuleohtlik. R22- Kahjulik allaneelamisel. R65- Kahjulik: allaneelamisel võib põhjustada kopsukahjustusi. R41- Silmade kahjustamise tõsine oht. R38- Ärritab nahka. R36/38- Ärritab silmi ja nahka. R43- Kokkupuutel nahaga võib põhjustada ülitundlikkust. R67- Aurud võivad põhjustada uimasust ja peapööritust. R50/53- Väga mürgine veeorganismidele, võib põhjustada pikaajalist vesikeskkonda kahjustavat toimet