Kipsplaadiankur

Alates: 1.22

 

  • Tarneaeg 2-3 päeva

 

Kipsplaadiankur

Kasutusala
Ankur on mõeldud kinnitamiseks igat tüüpi plaatmaterjalidesse, nt kips-, puitlaast- ja puitkiudplaadid, ka plast-, plekk- ja laminaatplaadid (maksimaalselt 45 mm).

Kirjeldus
Ankur on terasest valmistatud kinnituselement, mille alushülss on kruvi jaoks sisekeermetega. Ankur tõmmatakse kokku ja selle keskosa ekspandeerub, mille juures neli jalga painduvad tagasi. Kandevõime on kõrge, kuna jalad jagavad rõhu suurel pinnal ära. Montaažitööriistad tagavad, et saadakse korrektne ekspandeerumine. Ankru saab püsiva keermestatud kinnituspunkti. Ankur on konstrueeritud nii, et püsib korralikult paigal isegi siis, kui kruvi on välja võetud. Ankur on meetriliselt keermestatud kruvidele mõõtudega 4, 5 ja 6 mm ning sellel on Philipsi ristpea Ph2.

Montaaž

1. Puurige auk. Tehke seda ettevaatlikult, et kipsplaadi tagakülg / väljuva augu ümbrus ei saaks kahjustada. Puuri Ø tuleb valida tehnilistest andmetest lähtuvalt. 2. Suruge metallekspander SAM läbi augu. 3. Ekspandeerige montaažitööriista Sammy või tangide SAM abil. Kui tekib takistus ja kinnitusvahend näib stabiilsena, on metallekspander korrektselt ekspandeerunud. NB! Kui on vaja täiendava ekspandeerumise jaoks kruvi sisse kruvida, on oluline jälgida, et ekspandeeruv osa ei ekspandeeruks liigselt. 4. Kruvige kruvi välja ja kinnitage detail. Montaaž on valmis. NB! Kui kasutatakse trelli, on tähtis vältida ülekeeramist, kuna see võib ekspandeeruvat osa mõjutada.