Tõstesilmus tsingitud

Alates: 3.76

Ühik on tk.

  • Tarneaeg 2-3 päeva
Tootekood: pole saadaval Kategooria: Sildid: , ,

Tõstesilmus tsingitud

Kasutusala
Tõstesilmused tuleb kõvasti aluspinnale kruvida. Kui kasutatakse kahte tõstesilmust, peab nende omavaheline asend olema selline, et silmused on samal tasandil. Kuna tõstesilmused peavad olema kõvasti aluspinna külge kruvitud, võib osutuda vajalikuks ääriku ja aluspinna vahele seibide panemine, et saada silmused samale tasandile. Tõstetroppide vahel ei tohi esineda suuremat nurka kui 90º.

Antud tooted ei ole mõeldud kasutamiseks kandvates ehituskonstruktsioonides.

Montaaž
Tõstesilmused tuleb kõvasti aluspinnale kruvida. Kui kasutatakse kahte tõstesilmust, peab nende omavaheline asend olema selline, et silmused on samal tasandil. Kuna tõstesilmused peavad olema kõvasti aluspinna külge kruvitud, võib osutuda vajalikuks ääriku ja aluspinna vahele seibide panemine, et saada silmused samale tasandile. Tõstetroppide vahel ei tohi esineda suuremat nurka kui 90º. Monteerida ei tohi tasapinnale, mis oluliselt kaldub kõrvale tasapinnast, mis on täisnurkselt tõstesuunaga otse üles. Max lubatud koormus kehtib ainult tõstesilmustele, mis on teostatud nimetatud standardi järgi ja kui montaaž on tehtud ülalkirjeldatud viisil.

Kirjeldus
Tõstesilmuspoldi LT kuju järgib standardit DIN 580 ja tõstesilmus LH standardit DIN 582. Valmistatud karastatud terasest, tsingitud pinnatöötlus.

Sildid: , ,