TERRASSIKRUVI

Alates: 8.08

 

Tarneaeg 2-3 päeva

Tootekood: pole saadaval Kategooria: Sildid: ,

TERRASSIKRUVI

Kasutusala

ESSVE Torpedo MAX III terrassikruvi kasutusotstarbeks on tarade, terrassipuidu jmt monteerimine puitsõrestikule. Väga keerukas keskkonnas, nagu näiteks mereline keskkond, basseiniümbrused jne soovitatakse alati kasutada roostevaba terrassikruvi.
Kruvil on võrreldes tavalise terrassikruviga jämedam diameeter, et pidada vastu kõrgemate nõuetega kasutuskohtades, nt altaanid, millele rakendub rohkem liikumist kui tavapäraseks peetakse.

NB! Tiikpuule sarnaneva terrassipuidu, nt cumaru, kirai jne ning siberi lehise montaažil soovitatakse alati roostevaba terrassikruvi ning ettepuurimist.

Termotöödeldud terrassimaterjali puhul kasutada ainult roostevabast materjalist terrassikruve.

Kirjeldus

Kruvi on valmistatud karastatud terasest ja CorrSeal-pinnatöötlusega või siis roostevabast terasest A2 ja A4. TX-peaga/otsakuga.Uus ja unikaalne patenditud kolmekordne spiraalkeere kruvi otsas tekitab käivitusel äärmiselt kiire sageduse – “naksab kohe”. See tagab ka väga madala sissekruvimismomendi kõvemates materjalides ning minimeerib pragude teket. Pea on nelja patenteeritud Tornado soonega, mis süvistavad kruvi ja jätavad sileda, ilma pindudeta pinna.

Termotöödeldud terrassimaterjali puhul kasutada ainult roostevabast materjalist terrassikruve.

Montaaž

Soovitatav pöörete arv: 1100-2200/min.

Sildid: ,