Niiskuskindel katuseaken Fakro PTP-V U3

Alates: 259.00

Katuseakende tarneaeg on 1-4 nädalat.

Tootekood: pole saadaval Kategooria: Sildid: , , , , ,

Niiskuskindel katuseaken Fakro PTP-V U3

Pöördaknad on populaarsed katuseaknad. Neil on kogu maailmas palju kasutajaid, kuna need on mugavad ja mitmekülgsed ning neid on lihtne kasutada. Erinevat tüüpi katuseakendel on erinevad tehnilised näitajad ja tarvikud, nii et need sobivad erinevatesse pööningukorruse ruumidesse.

Standardsetesse ruumidesse (magamistoad, lastetoad ja koridorid) paigaldatakse puitaknad. Kõrge õhuniiskusega kohtades (köögid, vannitoad, pesuruumid, pesukuivatusruumid) kasutatakse spetsiaalseid plastikaknaid.

Ventilatsiooniklapp V35
Tõhus ventilatsiooniklapp V35, millel on käsitsi reguleeritav õhuvool. Lõpuni avatuna laseb see klapp läbi kuni 43 m3/h värsket õhku (see on ilma profiilis asuva filtrita – koos filtriga on läbilaskeks kuni 35 m3/h) kui rõhkude erinevus on 10 Pa, olenevalt akna laiusest.

Nii tõhus ventilatsioon vähendab ruumis efektiivselt õhuniiskust ja sellega väheneb ka kondensaadi teke.

Energiasäästkil klaaspakett U3

Energiasäästlik
1,1 W/m2K
Ühekambriline
Väline karastatud klaas

TGI soojustus vaheliist

Argoon inertne gaas

Plastikraam (PVC)

Pakume ka plastikaknaid. Valged mitmekambrilised PVC profiilid on terasprogiiliga tugevdatud. See materjal ei ima niiskust ning aken on vastupidav ja roostevaba. Need aknad on saadaval ka kuldse tamme -või männimustrilise viimistlusega. FAKRO PVC profiilid on mõeldud ruumide jaoks, kus püsib pikema aja jooksul kõrge õhuniiskus (vannitoad, basseiniruumid, pesuruumid). Need on kõrgeima klassiga – klass A – ja valmistatud Euroopa standardi EN 12608 järgi.

Materjal ei ima niiskust ning aken on vastupidav ja roostevaba. Mõeldud ruumidesse, kus püsib pikema aja jooksul kõrge õhuniiskus (vannitoad, basseiniruumid, pesuruumid)

Populaarne aknatüüp keskel asuva pöördteljega, mõeldud kõrgema õhuniiskusega ruumidesse.

Käepide asub raami alaservas, nii et seda on mugav kasutada. Käepidemel on kaheastmeline tuulutusfunktsioon.

180° pööratud aken püsib lukustuse abil paigal nii, et selle väliskülje puhastamine ja päikesevarju kasutamine on lihtne– Standardvarustuses energiasäästlik klaaspakett U3.

Vargakindel – TopSafe turvasüsteemiga.

Lai valik lisatarvikuid.

Võimalik paigaldada ka elektriline ajam.

Sobib katusekalletele 15° kuni 90°.

Katuseakna paigaldusvideo

Lisainfo

Akna välismõõtmed

55x78cm, 55x98cm, 66x98cm, 66x118cm, 78x98cm, 78x118cm, 78x140cm, 94x118cm, 94x140cm, 114x118cm, 114x140cm, 134x98cm, 78x160cm