Kahesüsteemne katuseaken Fakro PPP-V U3 preSelect

Alates: 413.00

Katuseakende tarneaeg on 1-4 nädalat.

Tootekood: pole saadaval Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kahesüsteemne katuseaken Fakro PPP-V U3 preSelect

Kahesüsteemne katuseaken tagab mugavuse ja kasutuslihtsuse. Aken avaneb klapina väljapoole ning see tagab hea ligipääsu avatud aknale. Aken avaneb ka pöördaknana ning tänu sellele saab lihtsasti akent väljapoolt puhastada ja välist aknakatet kasutada.

Ventilatsiooniklapp V35
Tõhus ventilatsiooniklapp V35, millel on käsitsi reguleeritav õhuvool. Lõpuni avatuna laseb see klapp läbi kuni 43 m3/h värsket õhku (see on ilma profiilis asuva filtrita – koos filtriga on läbilaskeks kuni 35 m3/h) kui rõhkude erinevus on 10 Pa, olenevalt akna laiusest.

Nii tõhus ventilatsioon vähendab ruumis efektiivselt õhuniiskust ja sellega väheneb ka kondensaadi teke.

Energiasäästkil klaaspakett U3
Energiasäästlik
1,1 W/m2K
Ühekambriline
Väline karastatud klaas
TGI soojustus vaheliist

Argoon inertne gaas

Plastikraam (PVC)

Pakume ka plastikaknaid. Valged mitmekambrilised PVC profiilid on terasprogiiliga tugevdatud. See materjal ei ima niiskust ning aken on vastupidav ja roostevaba. Need aknad on saadaval ka kuldse tamme -või männimustrilise viimistlusega. FAKRO PVC profiilid on mõeldud ruumide jaoks, kus püsib pikema aja jooksul kõrge õhuniiskus (vannitoad, basseiniruumid, pesuruumid). Need on kõrgeima klassiga – klass A – ja valmistatud Euroopa standardi EN 12608 järgi.

Saadaval ka kuldse tamme või männi viimistlusega.

Materjal ei ima niiskust ning aken on vastupidav ja roostevaba.

Mõeldud ruumidesse, kus püsib pikema aja jooksul kõrge õhuniiskus (vannitoad, basseiniruumid, pesuruumid).

Uue põlvkonna kahesüsteemsed katuseaknad, mille raamil on kaks avanemisviisi: ülahingedega ja keskteljega. Need eraldi avanemisviisid tagavad raami stabiilsuse ja suurema ohutuse. Väljapoole avamisel saab raami seada mis tahes asendisse vahemikus 0° kuni 35°, nii et pääsete avatud akna servale hästi ligi. Nii on rohkem vaba ruumi ja väljavaade on piiramatu.

Kesktelje funktsioon võimaldab raami 180° pöörata, et oleks lihtsam akna väliskülge puhastada ja välimist päikesevarju kasutada. Uudne süsteem tagab selle, et akent saab avada ainult ühel viisil korraga ja hoiab raami täiesti stabiilsena nii väljapoole avamisel kui kesktelje ümber pööramisel. Avamisviis valitakse raami keskkõrguse l asuva preSelect liuglüliti abil, millele pääseb ligi, kui aken
on avatud.

Käepide asub raami alaservas, nii et seda on mugav kasutada. Elegant tüüpi käepidemel on kaheastmeline tuulutusfunktsioon.

180° pööratud aken püsib lukustuse abil paigal, nii et selle väliskülje puhastamine ja päikesevarju kasutamine on lihtne.

Standardvarustuses energiasäästliku U3 klaaspaketiga.

Vargakindel – TopSafe turvasüsteem.

Lai valik lisatarvikuid.

Sobib katusekalletele 15° kuni 55°, akende eriversioon sobib isegi 15° kuni 85° jaoks.

Katuseakna paigaldusvideo

Lisainfo

Akna välismõõtmed

55x98cm, 66x98cm, 66x118cm, 78x98cm, 78x118cm, 78x140cm, 94x118cm, 94x140cm, 114x118cm, 114x140cm, 134x98cm, 78x160cm