Kahesüsteemne katuseaken Fakro FPP-V U5 preSelect

Alates: 514.00

Katuseakende tarneaeg on 1-4 nädalat.

Tootekood: pole saadaval Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kahesüsteemne katuseaken Fakro FPP-V U5 preSelect

Kahesüsteemne katuseaken tagab mugavuse ja kasutuslihtsuse. Aken avaneb klapina väljapoole ning see tagab hea ligipääsu avatud aknale. Aken avaneb ka pöördaknana ning tänu sellele saab lihtsasti akent väljapoolt puhastada ja välist aknakatet kasutada.

Automaatne ventilatsiooniklapp V40P
Laseb läbi 52 m3/h õhku (see on ilma profiilis asuva filtrita – koos filtriga on läbilaskeks 40 m3/h) kui rõhkude erinevus on 10 Pa, olenevalt akna laiusest.

See ventilatsiooniklapp reguleerib õhuvoolu automaatselt ja tagab nii alati optimaalse värske õhu juurdevoolu ruumi. Nii on pööningul tervislik õhk ning hoitakse kokku ka soojust ja energiakulusid.

Puitraam

Meie akende peamiseks tooraineks on kõrgeima kvaliteediga männipuit, mis liimitakse laminaadiks.

Puit on vaakum-immutatud ja lakitud loodussõbraliku akrüüllakiga.

Energiasäästkil klaaspakett U5

Väga energiasäästlik
0,5 W/m2K
Kahekambriline
Väline karastatud klaas
TGI soojustus vaheliist
Krüptoon inertne gaas

Uue põlvkonna kahesüsteemsed katuseaknad, mille raamil on kaks avanemisviisi: ülahingedega ja keskteljega. Need eraldi avanemisviisid tagavad raami stabiilsuse ja suurema ohutuse. Väljapoole avamisel saab raami seada mis tahes asendisse vahemikus 0° kuni 35°, nii et pääsete avatud akna servale hästi ligi. Nii on rohkem vaba ruumi ja väljavaade on piiramatu.

Kesktelje funktsioon võimaldab raami 180° pöörata, et oleks lihtsam akna väliskülge puhastada ja välimist päikesevarju kasutada. Uudne süsteem tagab selle, et akent saab avada ainult ühel viisil korraga ja hoiab raami täiesti stabiilsena nii väljapoole avamisel kui kesktelje ümber pööramisel. Avamisviis valitakse raami keskkõrguse l asuva preSelect liuglüliti abil, millele pääseb ligi, kui aken
on avatud.

Käepide asub raami alaservas, nii et seda on mugav kasutada. Elegant tüüpi käepidemel on kaheastmeline tuulutusfunktsioon.

180° pööratud aken püsib lukustuse abil paigal, nii et selle väliskülje puhastamine ja päikesevarju kasutamine on lihtne.

Standardvarustuses energiasäästliku U5 klaaspaketiga.

Vargakindel – TopSafe turvasüsteem.

Lai valik lisatarvikuid.

Sobib katusekalletele 15° kuni 55°, akende eriversioon sobib isegi 15° kuni 85° jaoks.

Katuseakna paigaldusvideo

Lisainfo

Akna välismõõtmed

55x98cm, 66x98cm, 66x118cm, 78x98cm, 78x118cm, 78x140cm, 94x118cm, 94x140cm, 114x118cm, 114x140cm, 134x98cm, 78x160cm