KUIDAS OSTA?

OSTMINE

Toodete tellimiseks lisage tooted ostukorvi.

Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vaata ostukorvi“. Ostu vormistamiseks vali “mine kassasse”.

Tellimuse vormistamiseks palume täita kauba kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve, mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi kaudu või pangaülekandega. Pangalingi makse vahendaja on Maksekeskus AS ning laekumise info jõuab meieni koheselt. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile.

KODUSISUSTUSTOOTED JA TÖÖRIISTAD

Kui ostate e-poest kodusisustuse toote, millele on juurde märgitud TASUTA SAATMINE, siis pärast makse laekumist edastatakse e-mailile tellimuse kinnitus ning toode postitatakse tootel märgitud tööpäevade jooksul teie poolt valitud ITELLA pakiautomaati või saadetakse kulleriga.

EHITUSMATERJALID, AIAKAUBAD JA MÄNGUVÄLJAKUD

Pärast raha laekumist kontole täpsustame teiega toote tarneaja lattu (üldiselt on tooted laos olemas, toote puudumisel on tarneaeg lattu 1-5 tööpäeva kui toote juures ei ole märgitud teisiti). Samuti saadetakse teile kauba väljastamise asukoht, kauba väljastamise kinnitus ning kontaktandmed lähtudes teie poolt sisestatud aadressist.

Logistilised laod asuvad Eesti suuremates linnades, sh Tallinnas (Männiku), Tartus (Ringtee), Pärnus, Rakveres. Kuna teeme koostööd erinevate tootjate ja tarnijatega, siis kauba asukoht sõltub ostetava toote laost.

Kui soovite ehitustoodete transpordile pakkumist, siis võtke meiega ühendust info@ehituspood.eu ning selgitame välja teile sobivaima ja soodsaima transpordi meetodi.

NB! Kuna ehitusmaterjalide ja aiakaupade, sh mänguväljakute puhul on tegemist logistiliste ladudega, siis kohapeal ostu sooritada ei saa. Seal ootavad ainult valmistellimused pakituna kui olete oma tellimuse eelnevalt vormistanud ja selle eest tasunud.

Kui Sul on küsimusi, siis leiad infot siit: “Korduma kippuvaid küsimused” ja “Transport”.

MAKSMINE

Ehituspood.eu veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid

Swedbank, SEB Pank, Danske Pank, Nordea Pank, LHV Pank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile. Pangalingi makse vahendaja on Maksekeskus AS ning laekumise info jõuab meieni kohe pärast teiepoolset makse kinnitamist pangas.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub teie e-posti aadressile, et saaksite arve soovi korral tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

TRANSPORT

PAKIAUTOMAAT JA KULLERTEENUS

Ostetud toode saadetakse teie poolt valitud SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati või muul tootel märgitud viisil (suuremate toodete puhul kasutatakse DPD või kullerteenust), Läti ja Leedu tootjate tooted saadetakse peamiselt Teie elukohajärgsesse postkontorisse. Tarnevalik tehakse ostu kinnitamisel toote põhiselt.

Saatmiskulu:

 • Omniva / Smartposti pakiautomaati 1,99€
 • Postkontorisse (rahvusvaheline saadetis) TASUTA
 • DPD kulleriga 4.90€-39,90€

Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefoni numbrile SMS uksekoodiga. Uksekood tuleb sisestada pakiautomaati ning seepeale avaneb kapp kus on teile saadetud pakk. Pakile on võimalik järgi minna 7 tööpäeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Paki saatmisel kulleriga võtab kuller Teiega eelnevalt ühendust ning saate täpsustada Teile sobiva aja paki üleandmiseks.

Vaata siit pakiautomaatide asukohti ja täitmise kella-aegasid

TASUTA TRANSPORT

Tasuta transport kehtib toodetele, millel on e-poes toote juures vastav info märgitud (näiteks aiamajad, aiapaviljonid jms tooted).

TULE ISE JÄRELE

Valige ostu sooritamisel menüüst soovitud ladu (valik Tulen ise järele). Vastavalt laole kuvatakse kättesaamise aadress. 

Teeme koostööd erinevate tootjatega, seetõttu asuvad meie jaotuskeskused üle Eesti erinevates asukohtadest. Laod asuvad Eesti suuremates linnades: Tallinnas (Männiku), Tartus (Ringtee), Pärnus, Rakveres. Täpsustame toote saadavuse laos e-maili teel koheselt pärast ostu sooritamist. 

Kõik ehituspood.eu vahendatud tooted on üldjuhul kõikides ladudes saadaval kui toote juures ei ole märgitud teisiti. Juhul kui toode on mõnest laost otsa lõppenud, siis tarnitakse toode soovitud lattu 1-5 tööpäeva jooksul. Sellest teavitame kohe pärast tellimuse kättesaamist.

NB! Kuna tegemist on logistiliste ladudega, siis kohapeal ostu sooritada ei saa. Seal ootavad ainult valmistellimused pakituna kui olete oma tellimuse eelnevalt vormistanud ja selle eest tasunud.

Oluline info ehituskauba transportimisel

Suuremate kaupade puhul valmistage ette kauba ladustamise koht. Ilmastikutundlikud kaubad on soovitav koheselt ladustada ilmastikukindlasse ruumi. Kraanaga vedude puhul arvesta nii sõiduki manööverdamisruumiga kui ka tööruumiga, mida vajab kraana nool. Jälgi, et kavandatavate laadimistööde piirkonnas ei oleks elektriliine, mis võiksid laadimistöid segada.

Aitame teid igal viisil, et et kõik tarned sujuksid meeldivalt.

TAGASTAMISÕIGUS

Pärast kauba kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada. Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis. Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu. Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@ehituspood.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.

MÜÜGITINGIMUSED

 1. Müügitingimuste kehtivus
  a) Müügitingimused kehtivad ehituspood.eu e-poe klientide (edaspidi Klient) ja Projektum OÜ (edaspidi ehituspood.eu) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
  b) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad ehituspood.eu e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
  c) Ehituspood.eu jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse ehituspood.eu veebilehel.
 2. Hinnad
  a) Kõik hinnad ehituspood.eu veebipoes sisaldavad käibemaksu 20%.
  b) Ostudel lisandub transpordikulu, mis kuvatakse kliendile kassas vastavalt tootele või toote kategooriale.
  c) Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (3 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).
  d) Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja ehituspood.eu vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.
 3. Tellimuse vormistamine
  a) Lisage soovitud tooted ostukorvi
  b) Tellimuse vormistamisega alustamiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista tellimus“
  c) Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis ja vajutage lingile „Kinnita tellimus“. Seepeale kuvatakse ekraanile arve mille saate tasuda mugavalt pangalingi, PayPali või ülekandega. Andmed siseriikliku makse sooritamiseks leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arve lehelt.
  d) Tellimuse kinnitamisel saadetakse tellimuse kokkuvõte ka tellimuse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.
  e) Tasumata tellimused annuleeritakse 7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 4. Müügilepingu jõustumine
  a) Müügileping jõustub hetkest kui tellimuse kogusumma on laekunud Projektum OÜ arveldusarvele.
 5. Kohaletoimetamine
  a) Pärast müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib ehituspood.eu tellimuse ning edastab info kättesaamise kohta.
  b) Ehituspood.eu veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad arve tasumise  hetkest.
  c) Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.
  d) Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi, saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.
  e) Ehituspood.eu ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida ehituspood.eu ei saanud mõjutada või ette näha.
 6. Tagastamisõigus
  a) Pärast tellimuse kättetoimetamist on Tarbijal õigus tellitud tooted 14 päeva jooksul tagastada.
  b) Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis.
  c) Müügilepingust taganemisel hüvitatakse Kliendile lisaks kauba maksumusele ka esialgne postikulu.
  d) Kauba tagastamisega seotud kulu kannab Klient. Ehituspood.eu kannab kauba tagastusega seotud kulu juhul kui kohaletoimetatud kaup erines tellitust.
  e) Kauba tagastamiseks tuleb esitada Kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@ehituspood.eu 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Kliendiga võetakse ühendust ja kooskõlastatakse kauba tagastamine esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
  f) Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Kliendile peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul.
 7. Vastutus
  a) Ehituspood.eu vastutab Teie ees ja Teie vastutate ehituspood.eu ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
 8. Vääramatu jõud
  a) Ehituspood.eu ei vastuta teile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida ehituspood.eu ei saanud mõjutada või ette näha.
 9. Isikuandmete kaitse ja turvalisus
  a) Ehituspood.eu lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.
  b) Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka ehituspood.eu poolne ligipääs.
 10. Pretensioonide esitamise kord
  a) Ehituspood.eu vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest mis ilmnevad kuni kahe (2) aasta jooksul alates kauba üleandmisest Kliendile.
  b) Ehituspood.eu ei vastuta Kliendi süül toote puuduste tekkimise eest, puudustest mis on tekkinud toote mittekorrapärase hoiustamise või kasutamise tulemusena. Puuduste hulka arvestatakse toote puudusi, kuid mitte tootepakendi puudusi.
  c) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste korral on Kliendil õigus nõuda toote asendamist nõuetele vastava või ilma puudusteta tootega või müügilepingust taganemist ja kauba tagastamist Ehituspood.eu kulul. Müügilepingust taganemise korral hüvitab ehituspood.eu Kliendile kauba eest tasutud summa koos postikuluga Kliendi poolt soovitud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul pärast kauba tagastamist ja puuduste kontrollimist ja tuvastamist.
  d) Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada meiliaadressile info@ehituspood.eu pretensioon, kus on ära märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
  e) Pretensioon toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamise korral peab olema esitatud kahe kuu jooksul alates toote nõuetele mittevastavuse või puuduste avastamisest.
  f) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

PRIVAATSUSPOLIITIKA

Meie ettevőtte jaoks on oluline kaitsta meie klientide isiklikke andmeid. Kőik ehituspood.eu internetitegevused on kooskőlas Euroopa őigusaktidega (EU Direktiiv 95/46/EC, 2002/58/EC ja Lepingu Konventsioonid ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ja Kesk- ja Ida Euroopa riikide őigusaktidega. See privaatsuse poliitika juhib andmete haldust, mida ehituspood.eu Teie kohta on kogunud Teie külastamisel meie kodulehekülgi.

ISIKLIKE ANDMETE KOGUMINE JA HALDAMINE

Isiklikud andmed on informatsioon, mis identifitseerib Teid, näiteks: Teie nimi, Teie aadress, e-mail vői postiaadress. Ehituspood.eu ei kogu Teilt andmeid, välja arvatud juhul kui Te spetsiifiliselt neid avaldate, näiteks tellides tooteid vői taodeldes uudiskirju.

ISIKLIKE ANDMETE KASUTUS JA TEATAVAKS TEGEMINE

Ehituspood.eu kasutab Teie isiklikke andmeid vaid kodulehekülje tehnilise administratsiooni eesmärkidel, et tagada Teile juurepääs eri informatsioonile ja üldiseks suhtluseks teiega. Ehituspood.eu ei müü Teie isiklikke andmeid kolmandatele isikutele, ega turusta seda mujal. Ehituspood.eu töötajad on moraalselt kohustatud austama Teie andmete konfidentsiaalsust ja järgima konfidentsiaalse info avalikustamise lepet (CDA).

VALIKUVABADUS

Teie kontrollite oma infot, mida Ehituspood.eu edastate. Kui Te otsustate oma andmeid Ehituspood.eu’ga mitte jagada, ei pruugi Te ligi pääseda osadele koduleheküljega seontuvatele kohtadele. Kasutajatel, kes otsustavad loobuda uudiskirjadest, on vőimalus ennast listist kustutada.

AUTOMAATSELT SALVESTATUD ANDMED (MITTEISIKLIKUD ANDMED)

Kui Te sisenete Ehituspood.eu koduleheküljele, salvestatakse üldised, mitteisiklikud andmed automaatselt (Kasutatav interneti brauser, külastuste arv, keskmine leheküljel veedetud aeg, sirvitud leheküljed). Seda infot kasutatakse lehekülje atraktiivsuse hindamiseks ja lehekülje sisu ja funktsionaalsuse parandamiseks. Neid andmeid ei töödelda edasi ega edastata kolmandatele isikutele.

KÜPSISED

Küpsised on väiksed failid, mis salvestatakse ajutiselt teie arvuti kővakettale, vőimaldades meie leheküljel Teie arvutit ära tunda, seda järgmisel korral kui Ehituspood.eu lehekülge külastate. Ehituspood.eu kasutab Küpsiseid ainult meie kodulehekülje kasutamist puudutava informatsiooni kogumiseks.

TURVALISUS

Ehituspood.eu hoolitseb Teie andmete turvalisuse eest. Teie andmed on kohusetundlikult kaitstud kadumise, hävinemise, moonutamise/vőltsimise, manipuleerimise ja volitamatu juurdepääsu vői volitamatu avalikustamise eest.

ALAEALISED

Ehituspood.eu soovitab kőikidel vanematel ja eestkostjatel őpetada oma lastele ohutult ja vastutusrikkalt kasutama oma isiklikke andmeid internetis. Alaealised ei tohiks edastada isiklikke andmeid Ehituspood.eu kodulehekülgedele ilma vanemate vői eestkostjate loata. Ehituspood.eu ei kavatse kunagi koguda teadlikult isiklikke andmeid alaealistelt, vői kasutada seda mingil moel, vői avalikustada seda kolmandatele isikutele ilma loata.

LINGID TEISTELE KODULEHEKÜLGEDELE

See privaatsuse kaitse seisukoht rakendub koduleheküljele www.ehituspood.eu, mida haldab Projektum OÜ. Veebileheküljed sellel koduleheküljel vőivad sisaldada linke teiste levitajate juurde, väljaspool Ehituspood.eu, milledele ei laiene antud privaatsuse kaitse seisukoht. Kui te lahkute Ehituspood.eu koduleheküljelt, palun olge teadlikud ja lugege iga veebilehe privaatsuse seisukohti, mis kogub isiklikult tuvastatavaid andmeid.

ŐIGUS INFORMATSIOONILE

Kui Teil tekib küsimusi meie privaatsuse kaitsepoliitika vői Teie isiklike andmete töötlemise suhtes, kontakteeruge julgelt meie esindajaga.

Peale päringut informeeritakse Teid koheselt – kirjalikult ja kooskőlas rakenduvate őigusaktidega – milliseid teie isiklikke andmeid, kui üldse, koguti Teie külastuse ajal Ehituspood.eu veebilehekülgedel.

MUUDATUSTE TEAVITAMINE

Kőikvőimalikud privaatsuspoliitika muudatused postitatakse sellesse privaatsusavaldusse, koduleheküljele ja kőikidesse teistesse kohtadesse, mida sobivaks peame.