ehituspood

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Koondame kokku korduma kippuvad küsimused seoses ehituspood.eu veebipoest ostmisega. Juhul kui Sul on küsimusi, siis võta meiega julgesti ühendust, vastame hea meelega. Tahame Sulle pakkuda parimat ostukogemust!

1. KUIDAS TOIMUB TOODETE TRANSPORT?

Vahendame ehituspood.eu e-poes erinevaid tooteid – ehitusmaterjale,  aiakaupu, mänguväljakuid, kodusisustustooteid ja kvaliteetseid tööriistu.

Ehitusmaterjalidele, aiakaupadele ja mänguväljakutele saab ise järele minna jaotuskeskustesse Eesti suuremates linnades (Tallinnas (Mustamäel ja Männikul), Tartus, Pärnus ja Rakveres). Jaotuskeskuse (lao) valik kuvatakse ostukorvis vastavalt toote saadavusele. Juhul kui soovid teada transpordi hinda, siis võta meiega ühendust info@ehituspood.eu.

Kodusistustooted ja tööriistad saadame TASUTA Itella SmartPOST pakiautomaati. Pakiautomaadi valik kuvatakse maksmise lehel ostukorvis.

Vaata ka Kuidas osta? ja Transport.

2. KAS KÕIK TOOTED ON KOHE LAOS OLEMAS?

Kõik tooted on meil laos olemas, kui toote juurde ei ole märgitud teisiti. Meie logistikalaod asuvad üle Eesti suuremates linnades – Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis ja Rakveres (v.a saared) ning juhul kui mõni toode lõpeb ühes laos otsa, siis tarnitakse see hiljemalt 1 nädala jooksul soovitud lattu. Toote väljastamine sõltub lao asukohast. Täpse info saate pärast ostu sooritamist või võtke meiega enne maksmist ühendust ja täpsustame teile täpse tarneaja ja -koha.

Kodusisustustoodete tarneaeg on märgitud toote juurde.

3. MILLAL SAAN TELLITUD KAUBA KÄTTE?

Tavapäraselt on kauba kättesaamise aeg 2-7 tööpäeva. Raha laekumise järel edastatakse Sulle e-mailile kinnitus koos kauba kättesaamise aja ja kohaga. Juhul kui soovid kaupa kätte saada varem kui 7 tööpäeva jooksul, siis võta meiega ühendust ning teavitame kauba laosoleku seisu. Üldiselt on ehituskaup ladudes olemas ning kaubale on võimalik järele tulla juba maksmisele järgneval päeval!

4. KUIDAS SAAN TELLITUD KAUBA KÄTTE?

Ehitusmaterjalide ostmisel on Sul 2 võimalust:

1) Tulla kaubale ise järele soovitud logistikalattu (soovitud kättesaamise asukoha märgid ostukorvis);

2) Tellida meilt transport. Selleks võta meiega enne ostu sooritamist ühendust kontaktivormi kaudu, vastame hiljemalt 1 tööpäeva jooksul.

Alates 600€ ostu korral on transport tasuta.

3) Kodusisustustooted ja tööriistad saadame TASUTA Itella SmartPOSTi pakiautomaati.

5. MIS SAAB, KUI MINU POOLT TELLITUD KAUP ON LAOST OTSAS?

Kui mingil põhjusel on toode laost otsa saanud, siis võtame Sinuga koheselt ühendust ja lepime kokku tellitud toote asendamise samaväärse tootega või raha tagastamise.

6. KAS E-POES MAKSMINE ON TURVALINE?

E-poes on võimalik maksta turvaliselt pangalinkide kaudu läbi Maksekeskuse. Samuti on võimalus tasuda tellimuse eest ülekandega. Pärast tellimuse kinnitust edastatakse Sulle e-mail ja arve, mille alusel saad ülekande teostada.

7. KAS EHITUSPOOD.EU ON AINULT E-POOD INTERNETIS?

Jah. Vahendame soodsate hindadega Eesti tootjate ja poodide kodusisustustooteid, ehitusmaterjale, puitmaterjale, mänguväljakuid – kõike, mida kodu ehitamiseks, remontimiseks ja sisustamiseks võib vaja minna. Täiendame oma sortimenti pidevalt.

8. KAS MA SAAN TOOTEID TAGASTADA?

Pärast kauba kättetoimetamist on Sul seadusest tulenev õigus tellitud kaup 14 päeva jooksul tagastada. Tagastamisele kuuluvad tooted peavad olema kasutamata ja avamata originaalpakendis. Kauba tagastamisega seotud kulud pead aga ise kandma. 

9. KAS E-POEST TELLIDES SAAB KA ARVE?

Jah, pärast tellimuse kinnitamist saadetakse Sinu e-mailile kinnitus koos arvega.

10. KAS TELLIMUSI VÕIB ESITADA TELEFONI TEEL? KAS NÕU SAAB KA TELEFONI TEEL? MIS ON EHITUSPOOD.EU TÖÖAEG?

Juhul kui soovid toodet tellida, siis soovitame Sul teha seda läbi e-poe, sest e-poes on võimalik koheselt kauba eest tasuda ning tellimus jõuab kohe meie komplekteerimiskeskusesse. Võta meiega ühendust tavapärastel aegadel tööpäeviti kella 9-18ni. Nädalavahetustel võid meile julgesti saata e-maili, sest vastame ka siis esimesel võimalusel.