ehituspood

MEIST – EHITUSPOOD.EU

Ehituspood.eu ei ole lihtsalt tavaline ehituspood internetis. Soovime Sinuga jagada kodu ehitusega seotud teemasid meie ehitus- ja kodublogis ning aitame välja valida sobivad tooted ehitamiseks.

Paljud meist ehitavat uut kodu, renoveerivad või uuendavad olemasolevat. Igal aastal leiame end mõttelt, et sel aastal võtan kätte terrassi ehituse, aia või hoopiski sauna ehituse. Või ehitaks lastele aeda mängumaja? Aga kuidas seda teha ja milliseid materjale koduehituse töödes kasutada? Mis see maksab ja kas see on keeruline või lihtne? Just nendele küsimustele katsume anda vastused oma ehitus- ja kodublogis ning “Tee ise” blogiteemades.

Koduehituse ja kodusisustuse ideede elluviimise rakendamiseks vahendame ehituspood.eu veebilehel soodsate hindadega Eesti tootjate tooteid – ehitusmaterjale, kodusisustustooteid, aiakaupasid, mänguväljakuid ning kvaliteetseid tööriistu.

Teame, mida kodu ehitaja ja sisustaja vajab ning toome selle ehituspood.eu veebilehel Sulle lähemale. Täiendame oma toodete sortimenti pidevalt.

Leia meid ka Facebookist ja Pinterestist, sest just nendes kanalites oleme aktiivsed 🙂

Toodete transport oleneb tootest ja selle suurusest – ehitusmaterjalidele ja mänguväljakutele saad järele minna jaotuskeskustesse Eesti suuremates linnades, kodusisustustooted  ja tööriistad saadame TASUTA pakiautomaati või kullerteenusega. Täpse info kauba väljastamise kohta leiad toote juurest ning kindlasti edastame tarne- või kättesaamise info Sulle pärast ostu sooritamist e-mailile. 

Kui Sul on küsimusi, siis leiad infot siit: “Korduma kippuvaid küsimused” ja “Kuidas osta?”.

Areneme ja täieneme pidevalt, et pakkuda Sulle mugavat ja soodsat võimalust leida ideid ja ideede teostamiseks vajaminevad tooted otse internetist. Kui soovid anda meile tagasisidet, siis kirjuta meile info@ehituspood.eu!

[trx_br clear=”none”]

EHITUSMATERJALIDE PROJEKTIMÜÜK

Ehituspood.eu teeb suurematele tellimustele erikokkulepped ja erihinnad. Projektimüügi pakkumise saamiseks saada päring SIIT, vastame tööpäeviti paari tunni jookusl, mitte kauem kui 24h jooksul.

[trx_br clear=”none”]

VÕTA ÜHENDUST

Telefonil +372 5037 578 (klienditugi)

E-maili teel info@ehituspood.eu

[trx_br clear=”none”]

ETTEVÕTTE INFO

PROJEKTUM OÜ

Registrikood 12129503
KMKR EE101462165
Pärnu mnt 104a, Tallinn
Arveldusarve SEB pangas EE431010220244789229.